Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Среда, 29 Июль 2020 23:53

Ліцей-інтернат №23 "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" носитиме ім'я Володимира Великого

28 липня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати присвоїли ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою ім’я Володимира Великого.

ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" кілька років допомагала своїм друзям і однодумцям здійснити цю мрію. Адже саме ліцей-інтернат №23 вважається нащадком традицій Київського Володимирського кадетського корпусу. І ось нарешті цей історичний спадок відображено у назві освітнього закладу. 

Із такою ініціативою виступив сам трудовий колектив ліцею-інтернату №23, що у Шевченківському районі міста Києва. Із 18 березня по 18 травня 2019 року проходило громадське обговорення відповідного питання, де більшість киян підтримали ініціативу. 

Представники самого ліцею наголошують – це рішення сприятиме розвитку традицій української державності та зберігатиме пам'ять про роль історичної спадщини Русі-України. 

Князювання Володимира Великого (980-1015) вважається початком розквіту Київської Русі. Його вважають одним із найвизначніших діячів Європейського середньовіччя. В історію увійшов як князь-воїн та князь-реформатор: суттєво розширив державні кордони, провів адміністративну та військову реформи. Найважливішою реформою Володимира Великого була релігійна. У 988 році він прийняв християнство та хрестив Русь-Україну. Це дало змогу середньовічній Русі увійти до кола цивілізованих європейських держав. 28 липня виповнилося 1032 роки від цієї знаменної події.

Вітаємо усю кадетську спільноту України з подією, що сталася! Відтепер в Україні знову будуть кадети-володимирці!

 

Прочитано 183 раз

Галерея изображений