Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 10 Август 2020 21:55

Вітаємо нашого побратима-кадета Олега Уруського з призначенням віце-прем'єр-міністром України

Верховна Рада України на засіданні 16 липня призначила Олега Уруського на посаду Віце-прем'єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

За призначення Олега Уруського проголосувало 250 народних депутатів.

Представляючи Олега Уруського, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що Україна потребує міністерства, яке буде опікуватися промисловістю, оборонно-промисловим комплексом, стратегічними галузями, при цьому очільник цього міністерства має бути у статусі віце-прем’єра, аби мати не лише закріплену відповідальність, а і відповідні повноваження та статус представництва.

«Статус віце-прем’єра для нового міністра дуже чітко вказує на пріоритети нашого Уряду. Ми розуміємо, що українським стратегічним галузям промисловості потрібно нове бачення та нові підходи. Україна має стати майданчиком для появи нових технологій», - зазначив Денис Шмигаль.

Олег Уруський, виступаючи перед парламентарями, у свою чергу зазначив, що бачить своїм першим завданням налагодження системи в промисловій політиці.

Ми вітаємо Олега Семеновича з призначенням на цю відповідальну державну посаду. 40 років тому, у червні 1980, Олег Уруський закінчив Київське суворовське військове училище. Він навчався у 2-му взводі 1-ї роти, добре знався на математиці та фізиці, тому що мріяв поступити у Київське вище військове авіаційне інженерне училище. До інженерних училищ навіть суворовці мали здавати вступні іспити. Олегу Семеновичу вдалося стати повітряно-космічним курсантом, одягнути блакитні погони. З тих пір усе його життя пов'язане з авіаційно-космічною галуззю. Він - доктор технічних наук, професор, автор і співавтор понад 50 наукових праць, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки (1996 р.), Академік Міжнародної академії аеронавтики. Олег Семенович обіймав керівні посади на підприємствах і об'єднаннях оборонної промисловості, авіатранспортної галузі, машинобудування, керував підрозділами апарату Ради національної безпеки і оборони України, секретаріату Кабінету Міністрів, заснував низку компаній, що пропонують послуги підприємствам аерокосмічної галузі.

З перших днів на новій посаді Олег Уруський поринув у роботу. Днями він відвідав з робочим візитом м. Шостку. Чому ми про це повідомляємо? Тому що під час цього відрядження він плідно співпрацював з ще одним київським кадетом - головою Сумської обласної державної адміністрації Романом Грищенком, представником вже молодої генерації, що навчався в Київському військовому ліцеї ім. Івана Богуна. Про це сам Роман Сергійович написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Разом з віце-прем’єр-міністром – міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олегом Уруським, командою ДК «Укроборонпром» та міським головою Шостки Миколою Ногою перевірили виробничі потужності Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів, що входить до складу корпорації «Укроборонпром», та є розробником цілої низки сучасних боєприпасів. Вдячний Олегу Семеновичу, що після призначення на посаду, Сумщина стала однією з перших областей, які він відвідав».

Ось таким чином київські кадети зміцнюють обороноздатність держави.

На фото:

Олег Уруський і Роман Грищенко під час відвідання Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів у м. Шостка.

 

Прочитано 276 раз Последнее изменение Понедельник, 10 Август 2020 22:52