Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 24 Август 2020 17:13

Вітаємо нашого побратима-кадета ЖИРНОВА Миколу Миколайовича з присвоєнням військового звання генерал-майора!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №346/2020

Про присвоєння військових звань

1. Присвоїти військове звання генерал-полковника генерал-лейтенанту СИРСЬКОМУ Олександру Станіславовичу - командувачу Сухопутних військ Збройних Сил України.

2. Присвоїти військове звання генерал-майора:

полковнику ДОМАНСЬКОМУ Олександру Анатолійовичу - Головному інспектору Сухопутних військ Головної інспекції Міністерства оборони України;

полковнику ЖИРНОВУ Миколі Миколайовичу - командувачу Сил підтримки Збройних Сил України;

полковнику ТАРАНУ Олексію Валерійовичу - начальнику Головного управління доктрин та підготовки Генерального штабу Збройних Сил України.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

23 серпня 2020 року
 

Дорогий наш брате! Вітаємо з вступом до престижного клубу кадетів-генералів! В суворовському дитинстві ми усі носили генеральські лампаси, що заклало міцну програму долі. Але далеко не кожен з нас стає діючим генералом. Знання фізики, химії та математики, отримані з 1981 по 1983 рік у Київському суворовському військовому училищі, допомгли вам стати курсантом Кам’янець-Подільського вищого військово-інженерного командного училища, отримати військову професію сапера, який, як відомо, не має права на помилку.  Ми пишаємось тим, що наш побратим-кажет очолює одну з найважливіших ланок системи захисту України від ворога - Сили підтримки Збройних сил України. Спостерігаючи за вашою кар'єрою, ми з задоволенням бачимо, що ви завжди керуєтесь дороговказом, отриманим в стінах нашої Alma Mater: поняттями офіцерської і кадетської честі, мужності, професійності, дбайливого ставлення до солдата, патріотизму.

Бажаємо вам, товарищу генерале, міцного здоров'я, родинного щастя, творчої наснаги та нових перемог на благо нашої України!

Життя - Вітчизні! Честь - нікому!

 

 

Прочитано 476 раз Последнее изменение Понедельник, 24 Август 2020 18:44