Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 21 Сентябрь 2020 21:12

Двадцять перша річниця створення Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради

16 вересня у ліцеї-інтернаті відбулись урочистості з нагоди двадцять першої  річниці від дня його створення.  Цьогоріч захід відбувся у незвичайних умовах (з дотриманням усіх карантинних вимог). Але це не стало на заваді святкового настрою ліцеїстів. Традиційно, до ліцею-інтернату завітали запрошені представники силових структур та громадських організацій: Головного управління національної поліції в Закарпатській області, Головного управління СБУ в Закарпатській області, Управління ДСНС України в Закарпатській області, керівництво Мукачівського прикордонного загону, Західного центру комплектування у Західному регіоні ДПСУ, військовий комісар Мукачівського ОВК, міської організації ветеранів Афганістану.

Почесними гостями, як завжди, були наші духовні наставники Мукачівської православної єпархії на чолі з високопреосвященним Митрополитом Феодором.

Начальник ліцею-інтернату полковник Юрій Захаров привітав особовий склад ліцею із святом та зазначив:

«Сьогодні  ліцей-інтернат досить амбітний, освітній та інноваційний заклад, який крокує в ногу з часом, сміливо запроваджуючи інноваційні форми навчання і прогресивні освітні моделі. І хоча ліцей ще досить молодий, щоб хвалитися вихованими в ньому міністрами і генералами, впевнені, цей час не за горами!»

Під час промови полковник Юрій Захаров закликав всіх присутніх вшанувати світлу пам'ять першого начальника ліцею полковника Олександра Гальченка, який організував створення взірцевого освітнього закладу, вкладав в його розвиток душу і всі сили, але передчасно пішов з життя.

Після цього ліцеїсти вшанували пам'ять своїх побратимів-випускників, що загинули, захищаючи Україну в зоні АТО: Олега ТюріковаВасиля Білака та Володимира Цірика.

За багаторічною традицією саме у день створення ліцею-інтернату на плечі першокурсників лягли перші погони – погони ліцеїстів. Юнаки вперше у житті склали урочисту клятву з гідністю носити цей атрибут захисника Батьківщини та високо нести звання ліцеїста. 

Після церемонії вручення погонів першокурсникам та складання урочистої Клятви ліцеїста виступив Митрополит Феодор, який побажав хлопцям успіхів у навчанні.  До привітань приєдналися присутні представники правоохоронних органів, громадських та ветеранських організацій.

У кінці свята ліцеїсти другого курсу продемонстрували перший комплекс рукопашного бою та комплекс вправ зі зброєю. Цей святковий день залишить у юних серцях незабутні спогади.

А щасливі батьки вітали своїх дітей та робили фото на згадку… Вони разом зі своїми дітьми зробили правильний вибір, довіривши їхні долі чудовому освітньому закладу з глибокими традиціями, прекрасними вчителями та військовими педагогами, закоханими в свою справу.

ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» від щирого серця вітає увесь колектив Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради з двадцять першою річницею заснування, а юних кадет – з святом складання урочистої Клятви ліцеїста та врученням погонів!

Життя – Батьківщині! Честь – нікому!

Прочитано 299 раз