Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Вторник, 22 Сентябрь 2020 20:23

Сьогодні - день народження Романа Солодкого, президента ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність"

Сьогодні - день народження президента ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" кавалера ордену “За заслуги” 3 ступеня та відзнаки Міністерства оборони України “Знак пошани” Романа Солодкого.

Але ми - друзі та однодумці Романа - ніколи не бачили його "при нагородах". Взагалі він не любить "офіциозу", частіше за все - у спортивному одязі, постійно кудись поспішає. Він - енергійний та невгамовний, і поруч з Романом теж хочется діяти, щось вигадувати, чогось добиватися. Така в нього енергія!

Тому невипадково він очолює нашу організацію. Адже кадети - це люди вчинків, а не слів та марних обіцянок. Роман із захопленням займається волонтерством та благодійністю, постійно знаходить можливість поспілкуватися з юними кадетами, відвідати рідне Київське суворовське військове учишище (КВЛ ім. Івана Богуна) або будь-який інший ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Начальники кадетських освітніх закладів люблять і поважають Романа за вірність традиціям і готовність допомогти.

А ми, випускники-кадети, завжди раді спілкуванню зі своїм побратимом, цінуємо його за почуття гумору, випромінювання позитиву та справжню чоловічу надійність.

Романе, з Днем народження тебе! Бажаємо тобі міцного здоров'я, родинного щастя, успіхів у справах та нових досягнень!

Життя - Батьківщині! Честь - нікому!

Прочитано 307 раз Последнее изменение Вторник, 22 Сентябрь 2020 21:01