Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 09 Октябрь 2020 08:04

З Днем народження, Юрію Михайловичу!

Сьогодні уся велика кадетська родина святкує День народження чудової людини - начальника Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного Поля полковника Юрія Михайловича Захарова.
Він представляє те покоління справжніх офіцерів, які вміють бути взірцем для підлеглих і в бою, і в навчальному класі, і в спортивному залі, і з гітарою під час дружньої зустрічі.

Юрій Михайлович - людина легендарна. Він воював в Афганістані, виконуючи надскладні завдання в тилу ворога. Це потребувало від нього і знання іноземних мов, і навичок рукопашного бою, і залізної витримки та вміння миттєво приймати складні рішення. Зараз увесь свій життєвий та службовий досвід він щедро віддає своїм вихованцям - майбутнім захисникам України. Начальник військового ліцею має бути саме таким - прикладом для хлопців, авторитетом, старшим товаришем та батьком.

ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" від щирого серця вітає Юрія Михайловича з Днем народження!

А ось як привітав свого керівника колектив ліцею.

 Zakarpatsky Lizeum

9 жовтня День народження відзначає

мудрий та виважений, досвідчений та креативний, цілеспрямований та вимогливий начальник ліцею-інтернату

полковник Захаров Юрій Михайлович!

Шановний Юрію Михайловичу!

Саме завдяки Вашому професіоналізму та управлінським рішенням наш навчальний заклад впевнено йде до нових перемог у всіх напрямках діяльності! Тож бажаємо Вам, товаришу полковнику, здійснення всіх найсміливіших задумів планів і мрій! Натхнення у роботі та невичерпної енергії! Здоров’я, довголіття та Божої опіки! А також – нових звершень та перемог на всіх «фронтах» життя!

З повагою та вдячністю, очолюваний Вами колектив!

Прочитано 492 раз Последнее изменение Суббота, 10 Октябрь 2020 17:34

Галерея изображений