Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 15 Октябрь 2020 14:06

Урочисто та змістовно відсвяткувало Закарпаття День захисника України

14 жовтня – День захисника України, свято кожного, хто захищає суверенітет та цілісність, історичну велич та міць України, хто невтомною працею забезпечує економічний, гуманітарний, інтелектуальний та культурний захист нашої держави!

У Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті зі посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Красного Поля було проведено урочисте шикування з нагоди Дня захисника України. Першим традиційно привітав особовий склад начальник освітнього закладу полковник Юрій Захаров. Слово мали і почесні гості ліцею: заступник начальника Чопського прикордонного загону полковник Бабенко Є.В., заступник начальника Мукачівського прикордонного загону полковник Олійник А.В., командир 128 огшбр полковник Гончарук О.М., голова громадської організації «Спілка учасників АТО міста Мукачева та Мукачівського району» - Кепенач Ю.Г.

З нагоди свята офіцерам та ліцеїстам  було вручено грамоти та подяки від начальника генерального штабу Міністерства Оборони України, Голови Державної прикордонної служби України, начальника Західного регіонального управління ДПСУ, командування прикордонних загонів та Закарпатської ОДА і  Закарпатської обласної ради.

Важливим цей день був і для ліцеїстів першокурсників, адже окремі з них отримали свої перші навчальні  звання. Також у цей день  було проведено урочистий концерт, до якого ліцеїсти підготували виступи з епізодичними історіями від часів козацтва, січових стрільців і до воїнів АТО. Все це супроводжувалось піснями, віршами та відео-історіями.

Цього ж дня на запрошення військовослужбовців вихованці ліцею разом з офіцерами-вихователями були присутні на відкритті меморіального знаку – Малого Герба України в місті Хуст.

Отже, свято залишило в наших серцях чимало приємних спогадів.

З Мукачево спеціально для cadet.org.ua Еріка Григаші (педагог-організатор Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою ВФП)

Прочитано 316 раз Последнее изменение Понедельник, 02 Ноябрь 2020 17:21

Галерея изображений