Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 26 Октябрь 2020 00:17

Президент України відвідав ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою у Кремінній

Як повідомляє офіційний сайт голови держави, у межах робочої поїздки на Луганщину Президент України Володимир Зеленський відвідав Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» у м. Кремінній.

Цей навчальний заклад було створено в 1993 році на базі Луганського вищого військового авіаційного училища штурманів. У 1996 році ліцей передано у власність Луганській обласній територіальній громаді. У серпні 2014-го ліцей був захоплений і знищений бойовиками, тому в листопаді того ж року навчальний заклад перемістили до м. Кремінної на Луганщині. Своє теперішнє найменування ліцей отримав у 2019 році.

На сьогодні тут навчаються 220 вихованців і працюють 75 педагогів та інших співробітників. Серед випускників ліцею – переможці та призери спортивних змагань міжнародного, національного та обласного рівнів із бойових мистецтв, кікбоксингу, скелелазіння, спортивного орієнтування, футболу, волейболу та інших видів спорту.

Президент оглянув умови навчання та проживання ліцеїстів, зокрема побував у їдальні, у казармах і класах.

Володимиру Зеленському також продемонстрували спорткомплекс для ліцеїстів, який включає, зокрема, стадіон, тренажери, гімнастичний блок та смугу перешкод.

«Новий стадіон з якісним покриттям, я сподіваюся, буде надихати наших патріотичних юнаків займатися фізичною активністю та здобувати нові перемоги», – зазначив Володимир Зеленський.

На жаль, на сайті Президента не повідомили, що очолює освітній заклад полковник Ємбаков Валерій Євгенович, завдяки особистим зусиллям якого і зроблені усі масштабні зміни в ліцеї.

На титульній світлині: Президент Володимир Зеленський спілкується з начальником ліцею полковником Валерієм Ємбаковим.

Прочитано 232 раз Последнее изменение Понедельник, 26 Октябрь 2020 00:37

Галерея изображений