Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 29 Октябрь 2020 19:01

Вітаємо з Днем народження генерала Валерія Сокуренко

Сьогодні ми святкуємо День народження нашого побратима-кадета випускника Київського суворовського військового училища 1982 року, начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, генерала поліції третього рангу Сокуренко Валерія Васильовича!

Дорогий наш друже! Для нас ти завжди - наш однокашник, наш суворий заступник командира взводу, старший віце-сержант:)))) Ми любимо тебе за твоє почуття гумору, за готовність завжди прийти на допомогу, за те, що, обіймаючи високі державні посади, ти залишаєшся тим веселим хлопцем, з яким ми познайомилися в далекому 1980 році.

А ще ти завжди знаходиш можливість завітати до найближчого кадетського корпусу, поспілкуватися з майбутніми захисниками України, з військовими педагогами. За це тобі - особлива подяка!

Валерію Васильовичу! Бажаємо тобі міцного здоров'я, родинного затишку, щастя та нових перемог на благо України, яку ти любиш, розумієш і бережеш, стоячі на варті правопорядку, справедливості і закону. Ти був і залишаєшся справжнім КАДЕТОМ з великої літери!

З Днем народження!!!

На світлині: Валерій Сокуренко під час відвідання Сумського державного ліцецею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" ім. І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. Поруч з ним - Євген Смушков (праворуч), Роман Солодкий (ліворуч), генерал-майор Юрій Свідлов (начальник Сумського "КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ")

Прочитано 580 раз Последнее изменение Четверг, 29 Октябрь 2020 21:08

Галерея изображений