Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Суббота, 31 Октябрь 2020 14:35

Вітаємо з Днем народження нашого КАДЕТСЬКОГО ГЕНЕРАЛА!

Сьогодні ми святкуємо День народження генерал-майора Юрія Івановича Свідлова - начальника Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" імені І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.

Дорогий Юрію Івановичу! Бажаємо Вам міцного здоров'я, творчої енергії, нових досягнень у справі виховання майбутніх захисників України. Ви зробили неоцінимий внесок у справу національної військової освіти, відтворивши легендарний Сумський кадетський корпус, який успішно очолюєте. Такі справи вже належать історії! Адже навіть намолені стіни, збудовані за заповітом Івана Герасимовича Харитоненка, мають потужний виховний і духовний потенціал. Ви - справжній патріот України, мужній офіцер і дбайливий вихователь. Саме на таких рівняються юнаки, коли мріють про військову службу. Свого часу Ви брали участь у бойових діях, за що маєте високі державні нагороди. Але війна не зробила з Вас людину черству. Напроти: ви стали ще більше любити військову справу, розуміючи, що захист Батьківщини зі зброєю в руках - це привілей сильного та відповідального чоловіка. Саме таких хлопців Ви й виховуєте. І за це вам - низький уклін.

З Днем народження, наш КАДЕТСЬКИЙ ГЕНЕРАЛЕ!

На фото: генерал майор Юрій Свідлов (в центрі) в колі друзів Сумського "КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ" під час відкриття Спартакіади серед ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Прочитано 370 раз