Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Суббота, 07 Ноябрь 2020 08:07

«Кадетські погони на плечі лягли...»

«Нащадки переможців пам’ятають!» - церемонія під такою назвою відбулася на плацу ліцею-інтернату № 23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» Шевченківського району м. Києва імені Володимира Великого.

Кадетам було вручено та урочисто надягнуто нові погони, прикрашені вензелем Святого Рівноапостольного Володимира Великого Хрестителя Русі.

Члени ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» на запрошення директорки ліцею Наталії Головіхіної взяли участь у святі. Цього разу на плацу кадетського освітнього закладу вперше був присутній Штандарт асоціації, біля якого стояла почесна варта. Отже наша святиня почала своє життя як символ, що єднає українських кадетів різних поколінь.

За традицією вже 12-й рік поспіль ця подія відбувається саме у дні визволення України й Києва від нацистів. Цього року відповідно на честь 77-ї річниці вигнання загарбників з Києва та 76-ї річниці вигнання фашистів з України.

Одним із головних етапів події було надягання погонів вихованцям ліцею, яке здійснили військовослужбовці Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького та старші кадети ліцею-інтернат № 23 «Кадетський корпус» імені Володимира Великого.

Далі прозвучала урочиста обітниця кадетів зі словами «завжди високо нести почесне звання кадета, ніде і ніколи не зганьбити честь рідного ліцею» та девіз кадетів: «Життя – Вітчизні, честь – нікому!». У 2020–2021 навчальному році кадетську обітницю склали 85 ліцеїстів. Їх привітали 300 кадетів і паняночок ліцею.

У цей день погони лягли й на плечі Філіпа Солодкого – молодшого сина президента ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» Романа Солодкого. Нагадаємо, що старший син Романа – Микита – успішно закінчив Сумський кадетський корпус імені І. Г. Харитоненка.

У святковому заході взяли участь почесні гості, наставники ліцею – ветерани та співробітники Служби зовнішньої розвідки України, учасники АТО, випускники закладу – курсанти військових вишів, а також духівництво.

Одразу після заходу «Нащадки переможців пам’ятають!» було проведено урочисту ходу та Вахту пам’яті «Вічна пам’ять героям!» з покладанням квітів до Пам’ятнику воїнам-танкістам, визволителям Києва.

Відеозвіт про подію можна переглянути тут:

Прочитано 599 раз Последнее изменение Понедельник, 16 Ноябрь 2020 14:05

Галерея изображений