Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Воскресенье, 29 Ноябрь 2020 17:17

Голодомор в Україні: кадети пам'ятають…

Учні та педагоги, випускники та ветерани ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою усієї України пам’ятають Голодомор 1932-1933 років – страшну трагедію в історії нашої держави, що забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра… Але на карті країни немає жодного населеного пункту, який би оминуло це лихо

Напередодні акції «Засвіти свічку», приуроченій 87-й річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.  Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради пройшла низка заходів.

У фойє ліцею було встановлено тематичну композицію до роковин Голодомору,  запалено свічку у пам'ять про тих, хто загинув від голодної смерті у ті важкі для українського народу роки, приспущено Державний Прапор України.

Працівники бібліотеки влаштували книжкову виставку «Чорні крила голодомору», де ліцеїсти мали змогу (зокрема он-лайн) переглянути матеріали про жертви трагедії.

Педагогом-організатором Ерікою Михайлівною Григаші було проведено  дистанційну виховну бесіду на тему: «Моторошні дні в історії українського народу».  Основу заходу складала  доповідь «Голодомор мовою фактів», де згадувались так звані «чорні дошки» і масове винищення сіл. У ході презентації вказано на причини, початок та наслідки страшної трагедії українського народу, а  у кінці  бесіди  пролунало звернення до всіх: «Запали свічку в День пам’яті».

Подібні заходи відбулися й в інших ліцеях з посиленою військово-фізично підготовкою. Ми маємо пам’ятати свою історію, особливо трагічні сторінки. Тому що без минулого немає майбутнього.

Автор тексту Еріка Григаші, педагог-організатор Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Красного Поля Закарпатської обласної ради.

 

Прочитано 290 раз Последнее изменение Воскресенье, 29 Ноябрь 2020 17:38

Галерея изображений