Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 04 Декабрь 2020 16:44

Вітаємо усіх юних захисників Батьківщини та педагогів з Днем Збройних сил України!

Дорогі друзі!

Від імені Асоціації  випускників суворовських військових училищ, військових спецшкіл, військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв (коледжів) з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетська співдружність» щиро вітаємо вас з Днем Збройних сил України!

Впевнені в тому, що ви свідомо обрали свій життєвий шлях та з дитинства стали до лав захисників Батьківщини.

Ми віримо в вас та сподіваємось на вас.  Впевнені, що ви станете гордістю держави, що саме ваше покоління зможе втілити  в життя багатовікові  прагнення  українського народу.

Шановні офіцери, вихователі та  вчителі!

Висловлюємо вам щиру вдячність за неоцінимий внесок у виховання та  навчання майбутньої еліти Збройних сил,  готової до самовідданого служіння Україні.

Шановні батьки!

Дякуємо вам за довіру  до системи підготовки до служіння Батьківщині з дитинства. Ви зробили правильний вибір: саме тут, у військовому ліцеї, незважаючи на певні обмеження та труднощі, ваші діти отримають доровказ у доросле життя, зустрінуть справжніх наставників та друзів.

Зичимо щастя, радості, здійснення мрій та задумів, миру та впевненості у майбутньому!

Запевняємо вас, що члени ВГО «Всеукраїнська Асоціація «Кадетська співдружність» завжди  підтримають вас та нададуть  можливу  допомогу, адже ми з вами – єдина кадетська родина!

Слава Збройним силам України!

Завжди пам’ятаймо наше священне гасло: «Душу – Богові, життя – Батьківщині, честь – нікому!»

6 грудня 2020 р.

 

Президент Асоціації Роман Солодкий  

Прочитано 274 раз Последнее изменение Пятница, 04 Декабрь 2020 16:51