Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Вторник, 08 Декабрь 2020 12:07

Закарпатські військові ліцеїсти відзначили День ЗСУ цікаво й корисно

З нагоди  29-ї річниці створення Збройних Сил України  7 грудня у  Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Красного Поля Закарпатської обласної ради  було проведено низку  заходів з дотриманням карантинних вимог. Ранок почався із  покладання квітів до меморіальної дошки на честь загиблих випускників ліцею у зоні АТО. Також проведено шикування на плацу ліцею. Традиційно привітав особовий склад начальник ліцею полковник Юрій Захаров. Він зачитав наказ про присвоєння навчальних звань першокурсникам та  вручив ювілейні відзнаки «20 років створення  ліцею» окремим педагогам та працівникам ліцею.

Почесними гостями, як завжди, були духовні наставники ліцею Мукачівської православної єпархії, які вручили грамоти  окремим працівникам. Представники духовенства сказали слова настанови та освятили присутніх. Завершилось шикування урочистим маршем ліцеїстів.

Педагогог-організаторо Еріка  Григаші проведела відеожурнал на тему: «На варті миру і щастя». Ліцеїстам було запропоновано переглянути презентацію під назвою «Збройні сили України» і відеоролик «В єдності наша сила». Акцент був зроблений на зростання ролі патріотизму в сучасному суспільстві та необхідність глибокої освіти, щоб стати гідним  та конкурентоспроможним громадянином держави.

Тож свято пройшло не тільки урочисто, а й корисно, і залишить по собі приємні спогади.

Автор тексту педагог-організатор Еріка Григаші.

 

Прочитано 275 раз Последнее изменение Вторник, 08 Декабрь 2020 12:08

Галерея изображений