Вторник, 29 Март 2016 13:46

Нагороди «Кадетському екіпажу»

З метою надання гуманітарної допомоги небайдужі випускники Київського суворовського військового училища спільно з активістами ГО «Громадянський корпус»  створили «Кадетський екіпаж» під керування Романа Солодкого, який постійно надає допомогу бійцям Збройних сил України та  жителям Луганщини.

На постійній основі вони забезпечують їх  коштами, побутовими засобами, ліками та продуктами харчування, активно допомагають біженцям в облаштуванні їхнього життя на новому місці, роблять свій внесок до широкої громадської підтримки Української армії.

Про їх діяльність неодноразово повідомлялося на нашому сайті.

Указом Президента України від 22 січня 2016 року № 18/2016 «за значний особистий внесок  у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю» медаллю «За працю і звитягу» нагороджені члени Кадетського екіпажу Аркадій Маклаков, Владислав Карпенко та Олександр Соколов.

Також вони відзначені Грамотами голови Луганської військово-цивільної адміністрації.

Під час своїх візитів до регіонів, що потерпають від війни, вони постійно зустрічалися з дітьми та ділилися спогадами про своє навчання в суворовському училищі.

За активну громадянську позицію та пропаганду системи підготовки до служінню своєму народові з дитинства члени «Кадетського екіпажу» були нагороджені медаллю Всеукраїнської  асоціації «Кадетська співдружність» «Сильному духом».

Щиро дякуємо членам «Кадетського екіпажу» з їх працю і звитягу та закликаємо всіх небайдужих підтримати їх добрі справи.

Всі, хто може підтримати місію «Кадетського екіпажу» прошу звертатися до Президента Асоціації Яцини Віктора Івановича(067 764 06 88) та командира екіпажу Солодкого Романа Володимировича (067 215 15 15).

Прочитано 1539 раз Последнее изменение Среда, 30 Март 2016 06:08

Галерея изображений