Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Воскресенье, 07 Февраль 2021 23:47

Вітаємо з Днем народження бригадного генерала Валерія Євгеновича Ємбакова!

Дорогі друзі! 7 лютого ми вітаємо з Днем народження людину легендарну - начальника Луганського обласного ліцею  з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» бригадного генерала Влерія Євгеновича Ємбакова.

Свого часу саме він вивів з окупованого Луганська підпорядкований йому освітній заклад. І вже на новому місці, в Кремінній, фактично з нуля підняв один з найкращих в Україні ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. Зараз за своєю побутовою, спортивною та навчально-матеріальною базою ліцей є зразком для усієї України. Варто відмітити, що тут є навіть басейн для плавання найсучаснішого рівня.

Вихованці Валерія Євгеновича завжди демонструють високі показники в навчанні, дисципліні та спорті. Серед випускників з Кремінної - високий відсоток вступу до вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України та інших силових відомств.

У жовтні минулого року освітній заклад, очолюваний Валерієм Євгеновичем Ємбаковим, відвідав Верховний головнокомандувач Збройних Сил України Президент Володимир Зеленський.

Товариш генерал! Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, подальших успіхів у Вашому служінні на благо України та нових перемог!

Фото агенції УКРІНФОРМ.

Прочитано 186 раз Последнее изменение Понедельник, 08 Февраль 2021 00:39