Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 01 Март 2021 14:09

Спартакіада в цьому році знов не відбудеться

Дорогі друзі, колеги, однодумці, керівники військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв (гімназій, коледжів) з посиленою військово-фізичною підготовкою, ліцеїсти, педагоги!

Наближається завершення 2020-2021 навчального року. На жаль, пандемія COVID-2019 не послаблює свій вплив на звичний спосіб життя та наші з вами традиції. Не будемо приховувати, до останнього часу ми вірили в те, що в цьому році нам вдасться провести Всеукраїнську спартакіаду серед військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв (гімназій, коледжів) з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладних видів спорту в столиці України м. Києві. Ми уважно відстежували санітарно-епідеміологічну ситуацію в країні, радилися з фахівцями. Але наприкінці лютого нам стало зрозуміло, що ризики залишаються.

Головний з них – це саме те, що на Спартакіаді мали б зібратися хлопці та дівчата з усіх куточків України. Таким чином, наявність захворювання навіть в окремій області наражатиме на небезпеку усіх військових ліцеїстів. Це неприпустимо. Також незрозуміло, як можна проводити змагання у захисних масках… Ми сподіваємось, що нарешті розпочнеться обіцяна Урядом програма з вакцинації, яка переломить негативний стан справ і гарантуватиме безпеку для здоров’я вихованців та педагогів.

Ми усі чекали на щорічне свято спорту, яке стало невід’ємною частиною життя ліцеїв, потужним форумом, під час якого ми спілкувалися, змагалися, ділилися досвідом. Але на разі ми змушені повідомити, що чергова Спартакіада відбудеться лише у 2022 році.

Бажаємо вам усім не втрачати надію, сумлінно вчитися та тренуватися! А тим ліцеїстам, хто за час навчання не потрапив на жодну Спартакіаду, ми запропонуємо взяти участь у змаганнях 2022 року в окремому заліку, який влаштуємо спеціально для випускників. Пропонуємо тренерам скласти відповідні списки спортсменів та залишити в себе необхідні контакти.

З повагою, Рада ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ»

Прочитано 301 раз Последнее изменение Понедельник, 01 Март 2021 15:18