Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 22 Март 2021 00:40

Пам’ять про Ніну Артамонівну Демченко житиме в успіхах кадетів!

18 березня в актовій залі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулася церемонія нагородження почесними Дипломами і вручення грошових премій переможцям щорічного конкурсу з математики імені Ніни Артамонівни Демченко.

Дипломи і премію в 1000 грн. отримали найкращі ліцеїсти кожної з шести навчальних рот.

Цей конкурс був започаткований за ініціативи ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ». Ідея увіковічити пам’ять любимого вчителя з’явилася одразу після її смерті у 2018 році. Ми довго думали про те, яке б наше рішення підтримала сама Ніна Артамонівна? І, гадаємо, не помилилися…   Адже головною справою її життя було викладання математики майбутнім захисникам Вітчизни. Мудрий педагог, вона завжди розуміла, що математика – це королева наук, і сучасний командир має приймати рішення, базуючись на точних розрахунках. Математика є ключем, що відмикає усі інші військові науки – від тактики і оперативного мистецтва, до кібернетики, зв’язку, навігації…

На жаль, в нашій рідній ALMA MATER успіхи ліцеїстів з математики останнім часом знизилися. Але так не було ніколи за весь час існування освітнього закладу. Київські суворовці завжди були першими з математики в командних та інженерних вищих училищах, до яких вони йшли для подальшого навчання.

У минулому році за ініціативи члена ради Асоціації, випускника Київського суворовського військового училища 1975 року, генерал-лейтенанта Олександра Кривенка і за безпосередньої участі почесного президента Асоціації, випускника КвСВУ 1968 року, полковника Віктора Яцини було розроблене Положення про «Премію імені Ніни Артамонівни Демченко», згідно якого передбачено дві номінації: «Кращий ліцеїст» і «Кращий вчитель». За дотримання принципу об’єктивності, ця премія вручається виключно за підсумками показників у навчанні. «Кращий ліцеїст» – наприкінці навчального року, а «Кращий вчитель» – на початку наступного навчального року за підсумками ЗНО.

Завдяки зусиллям Олександра Кривенка було зібрано кошти. І ось перші переможці отримали грошові премії та почесні Дипломи: Олександра Бондаренко (1 рота), Іван Чмерук (2 рота), Станіслав Павленко (3 рота), Олена Расніцька (4 рота), Олександр Медвідь (5 рота), Всеволод Харчук (6 рота).

Перед врученням нагород Олександр Кривенко сказав проникливі слова вдячності про нашу улюблену вчительку, яка пропрацювала в Київському суворовському військовому училищі – Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна більше 50 років. Він підкреслив, що Ніна Артамонівна завжди говорила, що вміло захищати Батьківщину може тільки всебічно інтелектуально підготовлений офіцер.

Начальник КВЛ ім. І. Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук також привітав найкращих учнів і висловив вдячність присутнім на церемонії випускникам:  Олександру Кривенку, В’ячеславу Нестеренку, Віталію Козаку, Роману Сазонову та Євгену Смушкову.

Рада ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ»  в свою чергу висловлює вдячність командуванню ліцею та вчителю математики Олені Вікторівні Олійник, що взяла вагому участь у визначенні переможців.

Усім кадетам ми бажаємо подальших успіхів. І не тільки в математиці. А головне – добре відпочити на весняних канікулах та з новими силами повернутися до навчання.

А восени ми з гордістю будемо нагороджувати премією імені Ніни Артамонівни Демченко «Кращих вчителів». А відтак – улюблена справа нашої улюбленої вчительки продовжить життя в наших рідних стінах.

 

Прочитано 449 раз Последнее изменение Понедельник, 22 Март 2021 01:22