Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 12 Апрель 2021 04:23

Вітаємо з Днем народження Дейнеко Сергія Васильовича!

5 квітня виповнилося 46 років голові Державної прикордонної служби України генерал-майору Сергію Васильовичу Дейнеко!

Вітаємо нашого побратима-кадета та бажаємо міцного здоров'я, родинного затишку, щастя, успіхів у служінні Батьківщині та нових перемог.

Сергій Васильович - людина легендарна. У червні 2014 року він очолював Луганський прикордонний загін та особисто брав участь у боєзіткненні, яке тривало 3 дні. Тоді полковник Дейнеко був важко поранений. За особисті мужність і героїзм, виявлені під час захисту Державного кордону України, Сергій Васильович Дейнеко нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

Ми пишаємося тим, що Сергій Васильович навчався в Київському суворовському військовому училищі, яке закінчив у 1992 році. А відтак - він є одним з останніх суворовців. Вже наступного року училище було перейменоване у військовий ліцей.

Сергій Васильович при кожній нагоді відвідує рідне училище - Київський військовий ліцей імені Івана Богуна. Він спілкується з командуванням і ліцеїстами, розповідає про службв на Державному кордоні - передовому рубежі захисту Батьківщини.

Рада ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" приєднується до усіх вітань та бажає Сергію Васильовичу й надалі залишатися справжнім кадетом і жити за нашим гаслом: "Життя - Вітчизні! Честь - нікому!"

Прочитано 171 раз Последнее изменение Понедельник, 12 Апрель 2021 04:56

Галерея изображений