Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Среда, 14 Апрель 2021 03:13

Вітаємо з Днем народження Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою!

14 квітня святкує свій День народження Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Ми від щирого серця вітаємо ліцеїстів, офіцерів, вчителів та увесь колектив освітнього закладу з святом.

На першій світлині цього матеріалу – кадети, керівний склад ліцею та члени Ради ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" у день нашого відвідання ліцею у 2017 році та підписання Договору про співпрацю між асоціацією і освітнім закладом. Це був наш традиційний так званий «Кадетський клуб», який ми провели в Чернігові. Подібних заходів за останні роки ми провели чимало... Але саме Чернігівський ліцей нас вразив особливо. І ось чим. Тут самі стіни випромінюють романтику неба, жагу до польотів та пригод. Коридори та навчальні класи прикрашені портретами космонавтів та авіаконструкторів. Тут зберігається та втілюються в життя великі традиції. І дуже важливо, що в такі непрості часи, які зараз переживає Україна, юні хлопці продовжують мріяти про польоти в космос.

Дорогі зоряні українські ліцеїсти, майбутні лицарі неба, шановні товариши офіцери та педагоги, батьки та опікуни наймолодших захисників України!

Від імені Асоціації  випускників суворовських військових училищ, військових спецшкіл, військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв (коледжів) з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетська співдружність» щиро вітаємо вас з 28 річницею створення Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою!

Ваш освітній заклад – один з найстаріших в Україні серед так званих кадетських, де підлітки починають служіння Батьківщині з дитинства. Він є унікальним, тому що тільки в цих стінах протягом багатьох десятиліть готували першокласних військових льотчиків, багато з яких проклали зоряний шлях у космічний простір. Саме тут навчався перший космонавт незалежної України Леонід Костянтинович Каденюк.

В цьому році ви святкуєте День Ліцею у ті дні, коли весь Світ відзначає 60-річча першого польоту людини до навколоземної орбіти. Україна була одним з визначальних наукових, технологічних і виробничих центрів, що забезпечували прорив людства в космос.

Ми впевнені, що Україна є і буде членом престижного космічного клубу та великою авіаційною державою. І саме ви, дорогі ліцеїсти, маєте втілювати в життя ці амбітні плани.

Сьогодні ваше найголовніше завдання – це сумлінне навчання. У сучасних війнах перемагають тільки інтелектуали! Бажаємо вам успіхів на цьому шляху, глибоких та міцних знань, впевнених навичок, терпіння, наснаги та віри в свою мрію.

Дорогі товариши офіцери, вчителі, педагоги-вихователі, службовці та працівники ліцею! Дякуємо вам за вашу працю, за ваші палкі серця і любов до дітей!

Слава України!

Завжди пам’ятаймо наше священне гасло: «Душу – Богові, життя – Батьківщині, честь – нікому!»

 

14 квітня 2021 р.

Президент Асоціації

 Роман Солодкий

На світлинах: святкування 25-річча Чернігівського ліцею з ПВФП (квітень 2018 р.), "Кадетський клуб" в Чернігові (жовтень 2017 р.)

Прочитано 333 раз Последнее изменение Среда, 14 Апрель 2021 19:23