Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 13 Май 2021 13:18

Вітаємо з Днем Народження нашу чарівну Наталю Михайлівну!

Сьогодні уся кадетська спільнота України святкує День Народження нашої чарівної Наталі Михайлівни Головіхіної – директорки ліцею-інтернату № 23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Володимира Великого Шевченківського району м. Києва.

Усім своїм педагогічним досвідом Наталя Михайлівни довела, що жінка може виховувати справжніх воїнів – захисників Батьківщини. Це наша слов’янська традиція. Саме так княгиня Ольга виховала неперевершеного полководця Святослава. Напевне, невипадково Наталя Головіхіна була нагороджена саме орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Це вища відзнака жіночої мудрості та… великої любові. Тому що справжні жінка усе в житті робить тільки за допомогою цього великого почуття. Навіть керуючи великим колективом, навіть вимагаючи від підлеглих суворої дисципліни.

Більше 15 років тому Наталя Михайлівна вперше перетнула поріг тоді ще загальноосвітньої школи-інтернату № 23 для соціально незахищеної категорії дітей. Як свого часу це робили видатні педагоги – Песталоцци, Макаренко – Наталя Михайлівна вирішила, що головним педагогічним важелем має бути соціальна співпраця дітей і дорослих, учнів і педагогів. Тільки взаємна довіра й повага роблять навчально-виховний процес по-справжньому творчим та ефективним.

А ще Наталя Михайлівна добре знає і розуміє потужній потенціал роздільного навчання дівчаток і хлопчиків.

Так у 2009 році в ліцеї з’явилися перші кадетські класи, а згодом і класи шляхетних панянок. Але слід зазначити, що це зараз ліцей є одним з найпрестижніших в Україні освітніх закладів. А спочатку це була, без перебільшення, майже колонія для малолітніх хуліганів. І молода жінка справилася з цим викликом: усіх так званих «складних дітей» випустила у доросле життя свідомими членами суспільства і справжніми громадянами.

Користуючись приємною нагодою, розкажемо нашим читачам, що Наталя Михайлівна –«Заслужений працівник освіти України»,  нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня, медаллю Академії педагогічних наук України "Ушинський К. Д.", «Відмінник освіти України», «Відмінник столичної освіти», а також має багато почесних відзнак і грамот.

А для нас – ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» – Наталя Михайлівна є справжнім другом і однодумцем.

Від щирого серця бажаємо вам, дорога Наталя Михайлівно, міцного здоров’я, родинного щастя й затишку, успіхів у вашому служінні Батьківщині. Ви – ПЕДГОГ і ЖІНКА з великої літери!

Прочитано 266 раз Последнее изменение Четверг, 13 Май 2021 14:14