Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Вторник, 18 Май 2021 21:32

У Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбувся День відкритих дверей

15 травня у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбувся День відкритих дверей.

Львів'яни й гості міста, батьки та представники громадськості, учні шкіл мали можливість ознайомитись з життям освітнього закладу, умовами навчання, побуту, дозвілля та спеціальної військової підготовки ліцеїстів.

Слід зазначити, що за останні роки під керівництвом нового начальника полковника Юрія Гусара в ліцеї відбувається багато позитивних змін. Скажемо відверто, зовсім нещодавно тут панували застій, замкнутість, небажання щось міняти та навіть спілкуватися з іншими військовими ліцеїстами України. Звичайно, не з вини вихованців, а через хибну позицію керівництва.

На щастя, зараз усе виглядає інакше. Двері ліцею завжди відкрити для гостей, освітній заклад стає все більш відомим в Україні. До речі, у цей день його відвідав п'ятий Президент України Петро Порошенко. Почесному гостю було на що подивитися: новенькі спортивні майданчики, відновлені будівлі, значно покращена навчально-матеріальна база. Та головне - зовсім інший настрій хлопців. Зараз тут панує атмосфера творчості, патріотизму, дружби та закоханості у військову справу.

Делегація ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" відвідувала ліцей у 2018 році. Приємно відзначити, що з того часу крутяни зробили значний крок вперед. Ліцей виглядає сучасним й оновленим. Тепер тут часто бувають вихованці інших ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, зокрема з Кремінної (Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії»). А хлопці зі Львова їздять до своїх побратимів на Схід України.

Відчули настрій позитивних змін і випускники ліцею далеких 80-90-х. На День відкритих дверей завітали Ерік Матецький та Володимир Бакликов - випускники Львівської республіканської спеціальної школи-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. На жаль, сьогодні в ліцеї не часто згадують про його історичні витоки. І тільки завдяки ентузіазму таких випускників, як Ерік Матецький, в музеї освітнього закладу з'явився куточок, де представлені однострої кадетів та офіцерів 80-90-х років, історичні світлини... Без пам'яті про минуле не буває успішного майбутнього. Ми впевнені, що Львівський ліцей має гідні традиції.

День відкритих дверей пройшов успішно та пригорнув увагу громадськості та ЗМІ. Побажаємо ж, щоб ця гучна подія конвертувалася в подальші успіхи ліцеїстів у навчанні, спорті, патріотичному вихованні та популярності кадетського навчання - служіння Батьківщині з дитинства.

На титульній світлині: випускник ЛРСШІ Ерік Матецький, підполковник Тарас Грицевич (заступник начальника ліцею з навчальної роботи), випускник ЛРСШІ Володимир Бакликов.

На світлинах: Ерік Матецький з кадетським погоном та знаком випускника ЛРСШІ, п'ятий Президент України Петро Порошенко та начальник ліцею полковник Юрій Гусар, Петро порошенко серед ліцеїстів-випускників, гості та кандидати на вступ до ліцею знайомляться з навчально-матеріальною базою освітнього закладу.

Прочитано 211 раз Последнее изменение Вторник, 18 Май 2021 23:04