Суббота, 04 Сентябрь 2021 00:09

Київські кадети відсвяткували перший дзвінок

В столиці України відбулися заходи, присвячені початку нового навчального року.

ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» взяла участь у святкуванні 1-го вересня в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна та в ліцеї-інтернаті № 23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» імені Володимира Великого Шевченківського району м. Києва.

До рідних стін колишнього Київського суворовського військового училища завітали почесні випускники: Віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський; екс-перший заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Олександр Кривенко; активний учасник Революції Гідності, політик і громадський діяч Сергій Аверченко; політик і держслужбовець Олег Євтух; український письменник і видавець Володимир Чеповий; Міністр екології та природних ресурсів Роман Абрамовский; екс-перший заступник Начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-полковник Ігор Колесник; почесний президент ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ», Заслужений працівник освіти України полковник Віктор Яцина.

Цінні подарунки – годинники – від Кабінету Міністрів України вчителям Людмилі Леонідівні Шелеговій та Ользі Наумівні Фатєєвій вручив Олег Семенович Уруський. Також Віце прем’єр-міністр долучився до церемонії вручення погонів ліцеїстам молодшого курсу.

Олександр Васильович Кривенко від ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» нагородив вчителя математики Ганну Миколаївну Уланову-Ковальчук грошовою премією і почесним дипломом імені Ніни Артамонівни Демченко. Ця премія була започаткована нашою Асоціацією для заохочення найкращих ліцеїстів і їхніх вчителів за видатні досягнення у вивченні королеви наук – математики.

На завершення урочистостей члени «КАДЕТСЬКОЇ СПІВДРУЖНОСТІ» поспілкувалися с начальником КВЛ ім. І. Богуна Героєм України генерал-майором Ігорем Володимировичем Гордійчуком. Були обговорені питання подальшої співпраці та збереження найкращих традицій вітчизняного військового виховання.

Як завжди урочисто й піднесено відбулося святкування першого дзвінка в ліцеї-інтернаті № 23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» імені Володимира Великого Шевченківського району м. Києва.

З цього року у співпраці з ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» кадети і шляхетні паняночки починають знайомитись з професією військового дипломата.

На запрошення директора ліцею Наталії Михайлівни Головіхіної  та президента ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» Романа Солодкого до ліцею прибули почесні іноземні гості: Радник Посольства Республіки Болгарія в Україні з питань освіти й науки пан Раді Домусчієв, виконуючий обов’язки Військового аташе Республіки Болгарія в Україні підполковник Йонко Капітанов, Аташе з питань оборони Словацької Республіки в Україні пан Мартін Шпірек.

Почесні гості були приємно вражені рівнем стройової підготовки київських кадет, військовою виправкою та дисципліною. Вони зазначили, що європейським одноліткам наших хлопців було б цікаво перейняти український досвід військового виховання з дитинства.

Сподіваємось, що це свято започаткує низку заходів між українськими та європейськими майбутніми захисниками Батьківщини. Адже нам є чому повчитися один в одного.

 

Прочитано 547 раз Последнее изменение Суббота, 04 Сентябрь 2021 16:47