Четверг, 09 Сентябрь 2021 15:53

Співпраця між ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» та Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна дедалі поглиблюється

8 вересня 2021 року відбулося підписання Договору про співпрацю між ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» та Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Це вже десятий подібний документ, що наша Асоціація підписала з освітніми закладами, де юнаків та дівчат готують до служіння Батьківщині з дитинства.

Під час акту підписання Договору були присутні: від ВГО «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ»  – президент Асоціації Роман Солодкий (випускник Київського СВУ 1990 року), голова Ради Асоціації Володимир Чеповий (випускник Київського СВУ 1984 року), член Ради Асоціації екс-заступник головнокомандувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Олександр Кривенко (випускник Київського СВУ 1975 року); від КВЛ ім. І. Богуна – начальник ліцею Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук.

Отже, вже укладено Договори про співпрацю з:

  1. Одеським ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою;
  2. Одеським військово-морським ліцеєм імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного;
  3. Луганським обласним ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії»;
  4. Чернігівським ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою;
  5. Ліцеєм-інтернатом №23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» імені Володимира Великого Шевченківського району м. Києва;
  6. Закарпатським обласним ліцеєм-інтернатом з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного Поля;
  7. Білоцерківським військово-гімназійним корпусом та клубом офіцерів «Честь»;
  8. Ізмаїльським військово-морським ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою;
  9. Львівським державним ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут;
  10. Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна.

Головний зміст Договорів про співпрацю – об‘єднання зусиль випускників кадетських освітніх закладів з керівництвом, офіцерським складом, вихователями та вчителями ліцеїв задля пропаганди та поширення системи підготовки до військової та державної служби з дитинства, виховання справжньої еліти України.

Цього ж дня на стадіоні ліцею відбулася зустріч між представниками ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» та співробітниками ТОВ «Футбольна школа «ОРІОН». Футболісти передали Київському військовому ліцею імені Івана Богуна м'ячі. Зараз йдуть переговори про підписання трьохстороннього договору між ліцеєм, Асоціацією "КАДЕТСКА СПІВДРУЖНІСТЬ" та футбольною школою "ОРІОН" про спільне використання тренувальної бази ліцею, взаємну допомогу та обмін досвідом.

Звичайно, ми й раніше робили усе можливе для того, щоб наш рідний Київський військовий ліцей (Київське суворовське військове училище) залишався флагманом підготовки до служіння Батьківщині з дитинства для усієї України. Відтепер наша всебічна допомога рідній ALMA MATER набуває більш глибокого змісту. Приємно, що є цілковите порозуміння з керівництвом ліцею, зокрема з його начальником Героєм України генерал-майором Ігорем Гордійчуком.

А відтак наші традиції будуть жити й зміцнювати обороноздатність України, працювати на її престиж і славу.

На титульній світлині (зліва направо): Володимир Чеповий, Олександр Кривенко, Ігор Гордійчук, Роман Солодкий.

На світлині в галереї: представники ВГО «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» і ТОВ «Футбольна школа «ОРІОН» на стадіоні Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Прочитано 430 раз Последнее изменение Пятница, 10 Сентябрь 2021 22:08