Пятница, 24 Сентябрь 2021 16:29

Готуємось до чергової Спартакіади з військово-спортивного семиборства

Сьогодні 24 вересня 2021 року було підписано Договір про співробітництво між ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» та ГО «Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств».

Для підписання документу до Києва прибув президент федерації Заслужений тренер України, майстер спорту, суддя міжнародної категорії, володар VI дана з військово-спортивного багатоборства Андрій Ярошевський. Зустріч відбулася на території ліцею-інтернату № 23 з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва «Кадетський корпус» ім. Володимира Великого. З боку «Кадетської співдружності» Договір підписав президент асоціації, член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та Київської ТПП, кавалер ордену «За заслуги» 3 ступеня та відзнаки Міністерства оборони України «Знак пошани» Роман Солодкий.

На правах гостинної господарки директор ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» Заслужений працівник освіти України Наталія Головіхіна провела для почесного гостя екскурсію освітнім закладом. Андрій Ярошевський був приємно вражений рівнем благоустрою ліцею, оснащенням класів, приємною атмосферою та вихованістю кадетів та шляхетних паняночок.

Підписання Договору між ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» та ГО «Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств» – це черговий крок у підготовці до проведення наступного року ХХІ Спартакіади серед військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв (гімназій, коледжів) з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладного семиборства. Свято кадетського спорту відбудеться в Києві 1-5 червня 2022 року на базі ліцею-інтернату № 23 з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва «Кадетський корпус» ім. Володимира Великого.

Нагадаємо, що ХХ Спартакіада відбулася в Одесі у 2019 році, і вже два роки поспіль через пандемію короновірусу змагання не проводились. Сподіваємось, що 2022-й стане роком відновлення нашої улюбленої спортивної традиції.

На титульній світлині (зліва направо): Андрій Ярошевський, Наталія Головіхіна, Роман Солодкий, Євген Смушков (виконавчий директор ВГО «Кадетська співдружність).

Прочитано 697 раз Последнее изменение Пятница, 24 Сентябрь 2021 16:37