Среда, 29 Сентябрь 2021 04:58

Турнір з міні-футболу імені Героя України Андрія Кизила стартував у Києві

28 вересня відбулося урочисте відкриття турніру з міні-футболу серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила».

Цей спортивний захід щорічно проходить на спортивній базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна, де з 2008 по 2010 роки і навчався Андрій Кизило. Його ім’я навічно занесене в списки 1-ї роти.

 Урочисте шикування команд з нагоди відкриття турніру відкрив начальник ліцею Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук. На трибуні була присутня дружина Андрія Оксана Кизило з їхнім сином Артемом. Це – велика честь і радість для нащадків слави Героя України Андрія Кизила.

Від ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» на заході були присутні президент Роман Солодкий і виконавчий директор Євген Смушков, які теж привітали учасників змагань від імені випускників кадетських освітніх закладів.

Начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов звернувся до учасників турніру з вітальним словом, після чого вручив начальнику ліцею «Подяку». Користуючись нагодою, у присутності кадетської спільноти «Подяка» від Міністерства оборони була вручена й президенту ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» Роману Солодкому за меценатську підтримку військового спорту та зокрема за допомогу у відкритті першої смуги перешкод у Збройних Силах України за стандартами міжнародної ради військового спорту (СІSM) у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові.

Після проходження команд урочистим маршем почалися ігри турніру. Право першого удару по м’ячу за традицією було надано Артемчику Кизило. Турнір триватиме два дні, після чого переможці отримають перехідний кубок імені Героя.

На світлинах: 1. Роман Солодкий, Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук, дружина Героя України Андрія Кизила Оксана з сином Артемом. 2. Роман Солодкий і Юрій Фіногенов. 

Прочитано 456 раз Последнее изменение Среда, 29 Сентябрь 2021 05:11