Понедельник, 01 Ноябрь 2021 10:19

Вітаємо з Днем народження капітана першого рангу Віктора Шмигановського - начальника Одеського військово-морського ліцею ім. віце-адмірала Володимира Безкоровайного

31 жовтня кадетська спільнота України святкує День народження вихователя українських морських вовків та підкорювачів океанів капітана першого рангу Віктора Шмигановського.

Віктор Анатолійович зробив неоцінимий внесок у розбудову ліцею. Саме він взяв на себе відповідальність за відновлення навчального процесу практично на "голому місті" після передислокації освітнього закладу з окупованого Севастополя. На той час в ліцеї не було майже нічого, окрім колективу педагогів, відданих своїй справі й патріотично налаштованих. В Одесі усе треба було робити з початку...

Слід згадати, що у той скрутний час велику матеріальну допомогу ліцею зробив голова Одеського регіонального підрозділу ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" випускник Київського суворовського військового училища Андрій Андрєйченко. І зараз Андрій знаходиться у щільній співпраці з керівництвом ліцею та постійно допомагає українським гардемаринам.

Капітан першого рангу Віктор Шмигановський охоче співпрацює з організацією випускників. Він - справжній педагог, закоханий у військово-морську справу. Усе, що робить начальник ліцею, сповнено суто морського порядку, дисципліни та романтики. Він виховує справжніх патріотів та майстрів військової справи. Сьогодні ми не можемо не згадати й організаторські здібності Віктора Анатолійовича. У 2019 році на базі ліцею була зразково проведена Спартакіада серед військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-спортивного багатоборства.

Бажаємо вам, товариш капітан першого рангу, міцного здоров'я, щастя, успіхів у службі та праці на благо України!

З Днем народження!

На титульній світлині: Віктор Шмигановський та Роман Солодкий (президент ВГО "Всеукраїнська асоціація КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ") під час підписання Договору про співпрацю між ліцеєм та Асоціацією.

Прочитано 299 раз Последнее изменение Понедельник, 01 Ноябрь 2021 10:49