Среда, 08 Декабрь 2021 12:33

Закарпатські військові ліцеїсти - майстри самбо

У кожному українському військовому ліцеї є своя спортивна родзинка.

Закарпатський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради відомий своїми досягненнями у боротьбі самбо. І це не дивно, тому що тренує хлопців сам начальник ліцею полковник Юрій Захаров. Він же у 2015 році започаткував щорічні змагання з цього різновиду бойового мистецтва.

Наприкінці листопада в освітньому закладі відбувся вже традиційний турнір з боротьби самбо на честь загиблого за Україну випускника ліцею Героя АТО Василя Білака. 

Напередодні турніру пройшла серйозна підготовка, яка потребувала витримки учасників. За час тренувань хлопці досягли відповідного рівня майстерності, який достойно продемонстрували. Окремі прийоми з боротьби самбо були показані особисто начальником ліцею-інтернату полковником Юрієм Захаровим, який, до слова, має відмінні навички у цьому виді спорту, які стали офіцеру у пригоді під час виконання складних завдань в Афганістані.

Під час змагань хлопці показали достойну фізичну підготовку та жагу до перемоги – у залі панувала атмосфера чесної спортивної боротьби. Глядачі активно вболівали, раділи перемогам та підтримували тих, кому не так пощастило.

Після запеклої боротьби визначили переможців у кожній ваговій категорії.

Кожного року жага до перемоги у ліцеїстів тільки зростає, вони борються так само наполегливо, самовіддано і до останнього, як Василь Білак, аби показати, що його приклад офіцера для них має велике значення.

Спеціально для сайту ВГО "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" педагог-організатор Еріка Григаші

 

Прочитано 430 раз Последнее изменение Среда, 08 Декабрь 2021 13:01

Галерея изображений