Пятница, 04 Февраль 2022 09:29

З Днем народження, дорогий наш ліцею № 23 "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС"!

Сьогодні ліцей-інтернат № 23 "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" імені Володимира Великого Шевченківського району м. Києва святкує 62-й день народження.

ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" щиро вітає наших друзів та однодумців, бажає керівництву, педагогічному складу, усім працівникам та, звісно, кадетам і шляхетним паняночкам нових успіхів, у навчанні, досягнень у спорті та творчих здобутків. Усім бажаємо здоров'я, родинного щастя й затишку, миру і злагоди.

Вже більше 10 років у вашому освітньому закладі існують кадетські класи. Сьогодні ліцей-інтернат № 23 перетворився на справжній кадетський корпус з посиленою військово-фізичною підготовкою, випускники якого продовжують навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони та інших силових структур України.

Щиро дякуємо директору ліцею Заслуженому працівнику освіти України Наталії Михайлівні Головіхіній за любов до своєї справи, за створення фантастичного колективу однодумців, за піклування про кожного вихованця.

Ви вже більше 15 років очолюєте освітній заклад, який є взірцем для наслідування, зразком сучасної інноваційної школи, що втілює в життя провідні педагогічні ідеї й технології навчання.

Нам приємно відчувати, що свого часу ми теж долучилися до втілення задуму перетворення одного з найстаріших столичних інтернатів у ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, до присвоєння йому імені Святого Володимира Великого.

З святом вас, наші друзі!!!

Це свято усієї великої української кадетської родини!

Душу - Богові!

Життя - Батьківщині!

Честь - нікому!

Прочитано 496 раз Последнее изменение Пятница, 04 Февраль 2022 17:09