Понедельник, 07 Февраль 2022 07:44

Вітаємо з Днем народження бригадного генерала Валерія Ємбакова

Сьогодні уся велика кадетська родина України вітає з Днем народження начальника Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені Героїв Молодої Гвардії" бригадного генерала Валерія Євгеновича Ємбакова.

Зичимо вам, товариш генерал, міцного здоров'я, успіхів у служінні Батьківщині, родинного затишку, великого щастя.

Очолюваний вами освітній заклад є взірцем для усієї України, а ваші вихованці - прикладом для наслідування для усіх хлопців і дівчат, що обрали для себе шлях служіння Батьківщині з дитинства. Вам вдалося вивести ліцей з окупованої території до підконтрольної Україні Кремінної та фактично на голому місті створити сучасну зразкову навчальну базу. Дякуємо за дружбу з ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ", за творчу співпрацю та підтримку загальноукраїнських кадетських заходів.

Вітаємо вас з Днем народження та бажаємо нових перемог вам і вашим підлеглим.

Життя - Батьківщині!

Честь - Нікому!

На світлинах: Президент України Володимир Зеленський під час відвідання ліцею у м. Кремінна; епізоди візиту членів Ради ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" до Кремінної, підписання договору про співпрацю між ліцеєм та Асоціацією.

Прочитано 433 раз Последнее изменение Понедельник, 07 Февраль 2022 08:12