Воскресенье, 27 Февраль 2022 13:11

Звернення Ради Всеукраїнської асоціації «Кадетська співдружність»

Ми, члени Ради Всеукраїнської асоціації «Кадетська співдружність», маємо честь звернутися до тих кадетів Росії та Білорусі, хто зберіг свою честь. На одному з перших відкритих з’їздів випускників Київського СВУ ми зобов’язалися, що ніколи не будимо дивитися один на одного через проріз приціла. Й своє слово тримаємо і не прийшли ні в чию домівку зі зброєю в руках. «Життя Вітчизні, честь нікому» – це життєве кредо кадета, яке ми не порушили і не порушимо.

Захист своєї землі – це наше покликання й своєму народові ми присягалися служити. Служити, а не прислужувати. Не шанований «кадет» Герасимов й деякі інші «кадети»,  прислужуючи своєму господарю, не зуміли зламати Україну за один день. За це  відразу й отримали під зад. Адже не може людина честі планувати й здійснювати знищення дітей, жінок, стариків іншої країни, виконуючи хворобливі забаганки свого пана. Сьогодні (27.02) ви розстріляли сім’ю в Києві та роздавили сім’ю, що їхала в машині, в Каховці. Так, саме ви й ваш хворий пан це спланували й зробили, бо за все відповідає керівник. Ви запускаєте крилаті ракети по житлових кварталах та об’єктах життєзабезпечення, вбиваєте цивільних людей тільки для того щоб посіяти паніку. Про яку честь тут можна говорити!

З великою повагою ми ставилися до кадетів-білорусів. Але те, що ви стали посібниками кривавої війни, ми ніяк не можемо збагнути. Більшість керівного складу збройних сил Білорусі – випускники Мінського СВУ. Ви приїздили до нас в гості, ми до вас, і навіть в страшному сні не могли уявити собі, що прийдете знищувати нас. Крилаті ракети по Києву запускаються з вашої країни, наступ ведеться з вашої країни й вже готуються білоруські підрозділи для знищення України. За скільки сребреників вас купили, чи скільки соток української землі вам пообіцяли?

Ще у 2014 році у своєму зверненні до МАКБ ми просили всіх схаменутися. Але ви не тільки не схаменулися, а вирішили знищити нас.

Ми вже не можемо звертатися до всіх кадетів (як це було раніше), а звертаємося тільки до тих у кого залишилися честь і воля.

Згадайте якого ви «роду-племені», згадайте про загальнолюдські цінності, честь і гідність. ЗУПИНІТЬСЯ й ЗУПИНІТЬ тих, хто не в ладах з розумом.

Прочитано 645 раз Последнее изменение Воскресенье, 27 Февраль 2022 13:33