Пятница, 08 Июль 2022 10:57

Вітаємо львівських кадетів з святом випуску!

 

Випускникам

Львівського державного

ліцею з посиленою

військово-фізичною підготовкою

імені Героїв Крут

Шановні друзі!

Дорогі ліцеїсти!

Від імені Асоціації  випускників «Кадетська співдружність» щиро вітаємо вас з закінченням вашого славетного навчального закладу.

Це свято відбувається у важкі часи воєнного стану, спричиненого збройною агресією підступного ворога. Випускники Львівського ліцею, не вагаючись, гідно стали на захист України та воюють як справжні Герої. Вони – взірець для вас, випускників. Свого часу ви зробили правильний вибір служіння Батьківщині з дитинства. Ви втілили в життя свою мрію – стали вихованцями одного з найкращих ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. Усі роки навчання ви наполегливо опановували науки, ґартувалися фізично, зміцнювали свою патріотичну мотивацію. Ви успішно склали іспити ЗНО та обрали для себе шлях подальшого навчання. Більшість з вас обрали вищі освітні заклади силових структур. І зараз ваше головне завдання – це вчитися бути непереможними. Україна вірить в вас, сподівається на вас і пишається вами!

Впевнені в тому, що знання, вміння та навички, закладені в вас педагогами, вкажуть вам  вірний життєвий шлях, а  спогади про роки навчання нададуть сил та натхнення в найрадісніші та найскрутніші хвилини.

Шановні офіцери, вихователі та  вчителі!

Висловлюємо вам щиру вдячність за неоцінимий внесок у виховання та  навчання майбутньої  еліти України,  готової до самовідданого служіння Україні та її народові.

Ваші випускники реальними справами довели те, що вони гідні сини України.

Дякуємо за  вашу сумлінну працю та терпіння!

Шановні батьки!

Ви зробили правильний вибір: саме у військовому ліцеї, незважаючи на певні обмеження та труднощі, ваші діти отримали доровказ в доросле життя, зустріли справжніх наставників та друзів.

Зичимо щастя, радості, здійснення мрій та задумів, миру та впевненості у майбутньому!

За дорученням  Ради ВГО «Асоціація «Кадетська співдружність»

Президент Асоціації                                        Роман Солодкий                   

Прочитано 285 раз Последнее изменение Понедельник, 22 Август 2022 06:52