Среда, 24 Август 2022 09:31

ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" вітає усіх з Днем Незалежності України!

Дорогі друзі, колеги, однодумці - усі, хто причетний до священної справи служіння Батьківщині з дитинства!

Асоціація випускників суворовських, нахімовських військових училищ, військових спецщкіл, військових, військово-морських ліцеїв (гімназій, коледжів) та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" вітає вас з Днем Незалежності України!

Тридцять перша річниця нашої сучасної відновленої державності святкується в умовах підступної війни, яка за масштабом та рівнем викликів перевищує усі збройні конфлікти, у яких українцям доводилося виборювати свою незалежність. Ми обов'язково переможемо! Тому що народ з такою молоддю, з такими ветеранами, з такими захисниками неможливо подолати.

Це відео створено вихованцями та педагогами ліцею-інтернату № 23 з посиленою військово-фізичною підготовкою "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" імені Володимира Великого. Асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" впевнена, що воно надихне наших воїнів на Перемогу, а усе суспільство - на підтримку України у цій священній війні!

Слава Україні!

Життя - Вітчизні! Честь - нікому!

*Світлина з архіву Асоціації датована груднем 2019 року. Крайній зліва у першій шерензі - Голова Ради Асоціації Володимир Чеповий, що наразі вважається зниклим безвісти на Російсько-Українській війні. У центрі в останній шерензі - Віталій Сазонов, що зараз боронить Україну у лавах ЗСУ. 

 

Прочитано 238 раз Последнее изменение Среда, 24 Август 2022 11:52