Суббота, 29 Октябрь 2022 06:45

Вітаємо Валерія Васильовича Сокуренка з Днем народження!

Сьогодні ми з радістю вітаємо з Днем народження нашого побратима-кадета випускника Київського суворовського військового училища 1982 року, ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, генерала поліції третього рангу, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України, члена-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора Сокуренко Валерія Васильовича!

Валерій Васильович народився 29 жовтня 1964 року в селі Єлизаветка Катеринопільського району Черкаської області. У 1982 році закінчив Київське суворовське військове училище. З 1982 по 1986 рр. навчався в Київському вищому загальновійськовому командному училищі імені М. В. Фрунзе. Протягом десяти років служив офіцером Збройних сил. З грудня 1992 р. перебуває на службі в органах внутрішніх справ. У 1998 році закінчив Національну академію внутрішніх справ, де продовжив кар'єру правоохоронця.

У тому ж році став заступником начальника факультету підготовки кадрів кримінальної міліції у стройовій частині Національної академії внутрішніх справ України. Далі - посада заступника начальника факультету підготовки кадрів оперативних служб. З 2002 року став заступником начальника навчально-наукового інституту підготовки кадрів оперативних служб міліції по службі Національної академії внутрішніх справ.

З вересня 2014 року - проректор Національної академії внутрішніх справ. З листопада 2015 року - ректор Харківського національного університету внутрішніх справ.

У 2019-20 роках Валерій Сокуренко обіймав посаду начальника головного управління Національної поліції в Харківській області, на якій впровадив багато реформ в одному з найскладніших з точки зору криміногенного стану регіонів України. Але згодом повернувся до освітянської справи - в університет, який став для нього рідним.

Ось такі відповідальні посади обіймав наш однокашник! Нас, його друзів з дитинства, це не дивує. Тому ще з ранньої юності Валерій демонстрував такі якості як чесність, відповідальність, організаторські здібності. Усі два роки навчання в Київському суоровському училищі він був заступником командира взводу, отримав найвище кадетське військове звання старший віце-сержант. А якою фізичною підготовкою виділявся він серед однолітків! Валерій вже в 15 років мав статуру міцного 20-річного юнака, легко виконував гімнастичні вправи, легко управлявся з важкими гірями, а в бігу йому взагалі не було рівних. При цьому хлопець відмінно знав точні науки, мови. Нам, простим суворовцям, було не важко під командуванням нашого Валєри, тому що він був дуже справедливим і... добрим. В усіх ситуаціях залишався перш за все товаришем і другом.

Не дивлячись на зайнятість, Валерій Сокуренко завжди знаходить час для громадських справ, відвідує ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, підтримує заходи нашої кадетської організації випускників.

Ми бажаємо тобі, наш друже, міцного здоров'я, родинного затишку, щастя та нових перемог на благо України! Ми впевнені, що сотні офіцерів поліції, яких ти виховав, - такі ж, як ти, людяні, чесні, уважні до проблем громадян та віддані справі служіння правопорядку.

З Днем народження, Валерію Васильовичу! Ти - справжній кадет і офіцер, ми тебе любимо!

На світлині: Валерій Сокуренко під час відвідання Сумського державного ліцецею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" ім. І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. Поруч з ним - Євген Смушков (праворуч), Роман Солодкий (ліворуч), генерал-майор Юрій Свідлов (начальник Сумського "КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ")

Прочитано 611 раз Последнее изменение Суббота, 26 Ноябрь 2022 17:58

Галерея изображений