Суббота, 26 Ноябрь 2022 11:52

Вітаємо нас усіх з головним кадетським святом України!

Шановні друзі!
Привітання та фотографії були підготовлені ще 23 числа. Але після «привітань» від русні 23-го десь о 15.00 зник інтернет, мобільний зв'язок та всі комунальні потреби. Але вже 24 включили воду, а сьогодні 26 десь о 3.15 подали електроенергію, з’явився інтернет та мобільний зв'язок.
Тому вирішив, що краще пізно, чим ніколи опублікувати привітання та фото. Тим паче, що фото будуть цікаві всім, але кожен зайде своє. Є одно фото, що з трудом вдалося знайти в інтернеті, яке буде опубліковане вперше.
Дорогі друзі!
Шановні випускники, офіцери, вчителі та працівники нашої Альма-Матер!
Від щирого серця вітаю всіх нас з річницею створення нашого славетного навчального закладу.
Різні періоди переживав наш заклад, але головним було, є і буде виховання справжнього воїна, Патріота своєї Вітчизни, людини честі та гідності. Це була наша домівка, де ми отримали дороговказ у доросле життя, зрозуміли що означає справжня дружба та товариство. Наші вчителі і вихователі відносилися до нас вимогливо, але турботливо, доброзичливо і з повагою, що стало основою для формування особистості кожного. Генерали, вчені, держслужбовці самого високого рівня, видатні спортсмени, політики є серед нас. Але головне, що це люди з високим рівнем відповідальності, яким притаманна честь та гідність.
Переважна більшість наших випускників у 90-і роки повернулися на Батьківщину і віддано їй служили та служать до цього часу. Більшість з них були учасниками Революції Гідності, боронили й боронять нашу Землю від російських загарбників.
Честь їм і Слава та вічна пам'ять тим, хто віддав своє життя за територіальну цілісність та незалежність України.
Сьогоднішні випускники і ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна справжні патріоти своєї Вітчизни та боронять її з відвагою та честю. Сім випускників ліцею отримали високе звання «Герой України». Багато випускників як і Кв СВУ, так і КВЛ віддали своє життя у боротьбі за Незалежність та територіальну цілісність України. Є й такі, що й досі вважають «зниклими без вісті» або знаходяться у полоні.
В цей день бажаю всім нам якнайшвидшої Перемоги, Добра, Миру та Злагоди!
Слава Україні! Смерть ворогам!
Честь маю,
Випускник 1968 року, офіцер-вихователь, командир роти, заступник начальника навчальної частини Кв СВУ-КВЛ (1978-2005 роки) Президент ВГО «Кадетська співдружність» (2006-2013 роки)
Віктор Яцина, полковник у відставці, Заслужений працівник освіти України.
Прочитано 269 раз Последнее изменение Суббота, 26 Ноябрь 2022 12:08

Галерея изображений