Суббота, 23 Сентябрь 2023 06:34

Вітаємо Романа Солодкого з ювілеєм!

Важко це усвідомити, але - факт: багаторічному Президенту ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" Роману Солодкому сьогодні виповняється 50 років.

Чому, запитаєте, важко усвідомити? А тому що він залишається не просто молодою людиною, а справжнім хлопцем, кадетом, таким, яким його знали друзі під час навчання в Київському суворовському військовому училищі. Завжди підтягнутий, спортивний, завжди з посмішкою та свіжим анекдотом, у гарному гуморі.

Брате, від усіх наших палких кадетських сердець ми вітаємо тебе з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров'я, родинного щастя, затишку, успіхів в усіх справах.

Ти підхопив керівництво "КАДЕТСЬКОЮ СПІВДРУЖНІСТЮ" у непростий час. Але ти зберіг організацію та головне - залишився вірним нашим святим ідеалам патріотизму, дружби, кадетського братерства, любові до України. Ми вдячні тобі за те, що з перших днів війни ще з 2014 року ти допомагав українському війську, волонтерів, бував на найризикованіших напрямках. Ти людина хоробра та весела. Одним словом, ти - справжній кадет.

З днем народження тебе та многія літа!

Прочитано 143 раз Последнее изменение Суббота, 23 Сентябрь 2023 07:06

Галерея изображений