Понедельник, 20 Июнь 2016 05:16

VII Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

З 31 травня по 3 червня 2016 року в  м. Луцьк відбулася VII Всеукраїнська спартакіада серед  військових ліцеїв та ліцеїв з ПВФП.

Змагання проводилися з семи видів спорту:

  • біг на 100 метрів;
  • біг на 3000 метрів;
  • підтягування на перекладині;
  • плавання на 50 метрів;
  • метання гранати Ф-1 на дальність;
  • стрільба з малокаліберної гвинтівки;
  • подолання смуги перешкод.

Для участі в Спартакіаді прибули 18 команд з військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою та шкіл-інтернатів. Поза конкурсом приймала участь команда навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею. Загалом в змаганнях прийняли участь 208 ліцеїстів.

Змагання продемонстрували високий рівень підготовки учасників спартакіади. Сорок п’ять учасників змагань виконали норматив «Кандидат у майстри спорту» (вищий спортивний розряд у цьому виді змагань).

Другий рік поспіль та в третій раз за час проведення Спартакіад перше місце зайняла команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, яка виборола 5 перших місць з семи видів змагань. Всі 10 членів команди виконали норматив «Кандидат у майстри спорту».

Друге місце зайняла команда Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Дев’ять  з десяти членів команди стали «Кандидатами  у майстри спорту»

Трете місце посіла команда Сумського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Три члени команди  виконали норматив «Кандидат у майстри спорту».

В особистому заліку всі три перші місця вибороли представники команди Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Левчук Владислав, Колос Іван, Рудь Вадим. При цьому Левчук Владислав встановив новий рекорд Спартакіад, набравши 6067,8 балів в загальному заліку.

З результатами командного та особистого заліку ви зможете ознайомитися в протоколі  Спартакіади.

 

Прочитано 1787 раз Последнее изменение Понедельник, 20 Июнь 2016 05:19